IMG_0525

Day Camp 2015: Piątek

Kolejny ekscytujący dzień na jastrzębskim Day Campie! Dzień rozpoczęliśmy w kościele skitem mówiącym o troszczeniu się o innych. Podobają nam się skity i to jak uczą nas żyć w taki sposób, jak każe nam Bóg.
Głównym punktem dnia było ozdabianie tegorocznych koszulek. Amerykanie przywieźli nam specjalne koszulki upamiętniające 10 lat od pierwszego jastrzębskiego Day Campu. Z przodu mamy napis „Let Your Light Shine”, który po polsku znaczy: „Niech Twe Światło Świeci”, natomiast z tyłu koszulek, dzieci malowały gwiazdki ze swoimi imionami w środku. Mają one przypominać, by nasze światełka zawsze świeciły dla Jezusa. Już nie możemy się doczekać chwili, gdy wszyscy założymy je na niedzielne nabożeństwo.
Kontynuujemy też naukę angielskiego. Amerykańscy opiekunowie są oczarowani tym, jakie postępy poczynili ich uczniowie. Oni są niesamowicie zdolni! Amerykanie zgodnie przyznali, że nauczyli się już wielu nowych rzeczy… może za wyjątkiem tekstu polskiej piosenki! 
Kochani rodzice – dziękujemy za podzielenie się z nami Waszymi wspaniałych dziećmi. Pokochaliśmy każde z nich i ich cudowne osobowości. Cieszymy się, że spędzimy z nimi jeszcze jeden dzień na Day Campie!